Home

مكرر ألبوم التخرج مقدر cyklisticky zavod ledce mlada boleslav 2019 للتأمل يتجاوز مخطط

L'Etape Czech Republic by Tour de France

ŠKODA AUTO pokračuje v partnerství s cyklistickým seriálem Kolo pro život -  ŠKODA Storyboard
ŠKODA AUTO pokračuje v partnerství s cyklistickým seriálem Kolo pro život - ŠKODA Storyboard

Akce | Kolo pro život

SPORTCOMPLEX - Trofeo Cinelli - VC Hlohovce

Cyklistické závody: Mladá Boleslav

Za 11 dní ujel na kole 5000 kilometrů. Cítím se jako po velkém flámu, říká  cyklista Božák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Za 11 dní ujel na kole 5000 kilometrů. Cítím se jako po velkém flámu, říká cyklista Božák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

2. ročník – Hajnická12 – cyklistický závod na 12 hodin na uzavřeném okruhu

P-KV-P 2009 brožura.indd

Český Svaz Cyklistiky | Jaroslav Cícha

Mezinárodní cyklistický závod Regionem Orlicka

Ani cyklisté nezapomínají na Lidice - Příbramský deník

Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v  Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vycházející hvězdy světové cyklistiky míří opět do Kyšic - iDNES.cz

Cyklistický závod kolem emirátů bude pokračovat bez Van der Poela. Celý  jeho tým odstoupil kvůli covidu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistický závod kolem emirátů bude pokračovat bez Van der Poela. Celý jeho tým odstoupil kvůli covidu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kukrle i Kašpar dojeli na úvod Sazka Tour v první pětce, nedařilo se  Hirtovi - iDNES.cz
Kukrle i Kašpar dojeli na úvod Sazka Tour v první pětce, nedařilo se Hirtovi - iDNES.cz

O víkendu se konají cyklistické závody: Mladá Boleslav

Roglič čtvrtý celkový triumf v řadě z Vuelty nepřidá. Kvůli pádu v závěru  16. etapy musel odstoupit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Roglič čtvrtý celkový triumf v řadě z Vuelty nepřidá. Kvůli pádu v závěru 16. etapy musel odstoupit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ve Vrdech se závodilo na kolech - Kutnohorský deník

Druhý ročník unikátního závodu L'Etape je za dveřmi, fanoušci cyklistiky si  pod záštitou ŠKODA AUTO znovu užijí světovou atmosféru - ŠKODA Storyboard
Druhý ročník unikátního závodu L'Etape je za dveřmi, fanoušci cyklistiky si pod záštitou ŠKODA AUTO znovu užijí světovou atmosféru - ŠKODA Storyboard

Pogačar dovezl žlutý dres až do Paříže, Tour má historicky prvního vítěze  ze Slovinska | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pogačar dovezl žlutý dres až do Paříže, Tour má historicky prvního vítěze ze Slovinska | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Cyklistický závod Gent-Wevelgem poprvé vyhrál africký jezdec, o senzaci se  postaral Eritrejec Girmay | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistický závod Gent-Wevelgem poprvé vyhrál africký jezdec, o senzaci se postaral Eritrejec Girmay | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tour de France | nejslavnější cyklistický závod - KurzoveSazeni.com

MTBS.cz - cyklistické zpravodajství

Giro si připomnělo úmrtí Weylandta. Mezi vítěze se poté v Janově zapsal  Oldani – ČT sport – Česká televize
Giro si připomnělo úmrtí Weylandta. Mezi vítěze se poté v Janově zapsal Oldani – ČT sport – Česká televize