Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
LEKSAKSBIL, "Grandpa's Car", Brio, troligen lanserad på 1960-talet. - Bukowskis | Toy collection, Toy car, Unique items products